1998 yılında kurulan şirketimiz Kadıköy Serasker caddesindeki ilk shopuyla o zamanki adı Telsim olan tabela ile sektöre başlamış olup, Vodafone’un Türkiye’ye gelmesi ile Vodafone çatısı altında çalışmalarını sürdürmeye devam etmiştir.

Şuan itibariyle hepsi İstanbul Anadolu yakasında olmak üzere birbirinden güzel 13 Vodafone satış mağazası ile hali hazırda siz sayın müşterilerimize hizmet vermektedir. Kaliteli hizmeti ucuza vermeyi ilke edinen Özatalar daima müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda çok kısa bir zaman içinde bir kaliteli hizmet ödülü olan ISO 9001’i aldık.

1999 yılında bahariye serasker caddesine 20 m2 bir dükkan ile ve telsim tabelası altından baslayan serüvenimiz Kozyatağı Carrefour mağazamızla 2004 yılında şubeleşmenin adımları atılmıştır. 2008 yılında dünya devi Vodafone’un Türkiye gelmesi ile birbirinden güzel lokasyonlarda 13 mağazamız sizleri teveccühü ile tabelamız altında birleşti.

2012 yılında kurumsal
2016 yılında inşaat
2020 yılında cafe-restaurant
Sektörleri ile yatırımlarımıza devam ettik.

Ve bugün 21 yaşında 192 güzide personelimizle çok büyük bir aile olmanın mutluluğunu yaşamaktayız

Misyonumuz

Hedefimiz, kaliteli hizmetten ödün vermeden takip eden değil, takip ve taklit edilen olmaktır.

Vizyonumuz

Kar kelimesini anlamı ile ikinci planda tutarak önceliği müşteri memnuniyetine vererek memnun müşteri profili hizmetimizin önceliği yapmaktır. Sattım bitti değil sattım başladık ile ailemize yeni bir üye katmanın keyfini beraber sürmektir.

1999

21 Yıllık Deneyim!

13 ADET ŞUBE

Vodafone Anadolu Yakası

%100

Müşteri Memnuniyeti

BAYİİLERİMİZ

Bayii Adresleri ve İletişim Bilgileri

İÇİN TIKLAYIN!